ASYTalks’un ilk konuğu Cevad Prekazi

Derneğimiz ilk etkinliğini 14 Mart 2020 Cumartesi günü, dernek merkezinde gerçekleştirdi. ASYTalks adı altında, bundan sonra da düzenli olarak gerçekleştireceğimiz bu organizasyonun farklı başlıkları olacak. #legends adı altında yapılacak olan bölümdeyse, Galatasaray’ın efsane isimlerini misafir edecek, Galatasaray’ı onların gözünden, onların anılarıyla dinleyeceğiz.

İşte bu etkinliğimizin ilk konuğu Cevad Prekazi oldu. Saat 15.00’de başlayan ve Ceyhun Yılmaz’ın moderatörlüğünde gerçekleşen sohbette, Prekazi eğlenceli kişiliği ve renkli anlatımlarıyla ASYTalks’a keyif kattı.

Sohbetin bir bölümünde, yine kulübümüzün sembol isimlerinden Zoran Simoviç’e de bağlanıldı. İki eski arkadaşın espirili konuşmalarıyla ASYTalks daha da eğlenceli bir hal aldı.

Arkadaşına ‘Nane’ lakabıyla hitap eden Prekazi, Simoviç’in maç öncesi yaşadığı stresten ve kendi motivasyon konuşmalarından bahsetti. Özellikle küçük taraftarlarımızın büyük ilgiyle izlediği ASYTalks, Galatasaray sevgisinin ne kadar bağlayıcı ve kuvvetli olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

 

 

Hogarth Istanbul Stüdyoları’nda ile yapıldı.