ERGİN ATAMAN İLE BASKETBOLUN GELECEĞİNİ KONUŞTUK

İçinde bulunduğumuz Covid-19 sürecine rağmen #ASYTalks tüm hızıyla devam ediyor. Galatasaray sevgisini ve Galatasaray’a fayda sağlamayı merkezine koyan derneğimiz, alanında ön plana çıkan isimlerle, kulübümüzün geleceği için ilham verecek fikirlerin yer aldığı sohbetler yapmaya devam ediyor.
03 Mayıs 2020 Pazar günü, INSTAGRAM hesabımızdan canlı yayında üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ASYTalks’da konuğumuz Anadolu Efes Baş Antrenörü Ergin Ataman oldu. Spor adamı kimliğinin yanı sıra koyu bir Galatasaray taraftarı ve aynı zamanda kulübümüzün de üyesi olan Ergin Hoca ile, basketbolun geleceğini farklı açılardan değerlendirdik.

 

Kişisel hedefleri arasında bir gün Galatasaray’a yönetici olarak hizmet etmek olduğunu da belirten tecrübeli antrenör, basketbolun geleceği açısından, kulüpler çerçevesinde sporun kendi içinde bağımsız bir yönetim yapısına sahip olması gerektiğinin de altını çizdi.

Gazeteci ve dijital içerik uzmanı aynı zamanda ASY1905 Derneği İletişim Sorumlusu Ebru Kılıçoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen bir saatlik keyifli sohbetin tamamını buradan izleyebilirsiniz.

ASYTalks, ilham veren isimleri konuk etmeye devam edecek.

Hogarth Istanbul Stüdyoları’nda ile yapıldı.