COVID SONRASI FUTBOL EKONOMİSİ

Derneğimizin sevilen etkinliği ASYTalks, devam ediyor. İlkini Cevad Prekazi’ye ev sahipliği yaparak mart ayında gerçekleştirdiğimiz etkinliğin ikincisi, içinde bulunduğumuz şartlar nedeniyle sanal ortamda gerçekleşti.

Dernek üyelerimizden Bankacı Hulusi Horozoğlu’nun ev sahipliğini üstlendiği INSTAGRAM LIVE üzerinden gerçekleşen sohbette, Futbol ve Finsans Uzmanı Ebru Köksal konuğumuz oldu.
26 Nisan 2020 Pazar günü yapılan sohbet buluşmasında gerek dünya gerekse Türk futbolunun salgından nasıl etkileneceği, UEFA ve FIFA’nın bu konuda ne gibi önlemler aldığı ve Galatasaray açısından bu durumun yansımalarının neler olacağı ele alındı.

Futbol konusunda daha önce Galatasaray, TFF, FIFA ve UEFA gibi kuruluşlarda gerek aktif gerek danışman olarak görev yapan Ebru Köksal; COVID-19 salgını ardından alınan kararları ve neler yapılması gerektiğin hem veriler hem bilgiler hem de öngörüler ışığında aktardı.

Bu bilgilendirici ve keyifli sohbetin tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Amacı, Galatasaray camiasından önemli isimlerle bazen Galatasaray sevgisini konuşmak, bu sevginin farkını ve önemini anlatmak bazen de alanında öne çıkan saygın uzmanların katılımıyla Galatasaray’a fayda sağlayacak ve kulübün geleceğine katkıda bulunacak fikir sohbetleri gerçekleştirmek olan ASYTalks sevilen isimlerin katılımıyla dijital ortamda devam edecek…

Hogarth Istanbul Stüdyoları’nda ile yapıldı.